Meble francuskie, prowansalskie

 

Interesujące i modne wzornictwo.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz tylko te kolekcje mebli, które od wielu sezonów cieszą się popularnością wśród Francuzów, Włochów, Holendrów lub Belgów. Francuski styl co roku staje się inspiracją dla designerów z wielu krajów, którzy projektując nowe kolekcje proponują swoim klientom ciekawe połączenia różnych stylów mody wnętrzarskiej. Dzisiejsze trendy pozwalają łączyć to, co nam się podoba z tym, co branża uznaje za mniej lub bardziej modne. Bo liczy się pomysł i końcowa atmosfera aranżowanego wnętrza. Ma być pięknie, ciekawie i przyjaźnie. Wielu z naszych klientów projektując swoje domy, bez względu na preferowany styl przewodni zawsze powraca do mebli z Francuskiej Werandy. Bo kupując choć jeden element sprowadza do swojego domu wiele dobrych emocji!

Wysoka, sprawdzona jakość. 

Każdy z prezentowanych w naszej ofercie mebli wyprodukowany jest z selekcjonowanego drewna na terenie Europy, co w porównaniu z falą masowych produktów kopiowanych w Azji, znacznie podnosi jego jakość. Posiadając w ofercie meble takich firma jak między innymi francuskie Country Corner jesteśmy przekonani o Państwa końcowej satysfakcji. Każdy nowy mebel z kolekcji sprowadzamy do naszego showroomu, gdzie naocznie widzimy staranność jego wykonania. Ten, który wysyłamy do Państwa w wyniku zamówienia – przeszedł kontrolę zarówno w magazynie naszego partnera we Francji, jak i w naszym, w Polsce.

Atrakcyjne ceny. 

Francuska Weranda jako jedyna na rynku może dziś zaproponować Państwu meble produkowane w standardach europejskiej kontroli jakości, w tak niskich i regularnych cenach. Do Francuskiej Werandy szukamy tylko tych kolekcji, których koszty zakupu są optymalne. Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie w imporcie mebli z krajów europejskich jesteśmy pewni, że nasze meble mają dzisiaj najlepsze ceny w Polsce!